| Mdll966 a întrebat:

Am gasit o rochie f frumoasa.Ar merge pentru un banchet de clasa a8a? http://www.google.ro/......tp?/imgres

3 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Este super rochia, foarte eleganta si sexy in acelasi timp. Depinde si de locul unde faceti banchetul. Daca faceti in club, merge si una ceva mai scurta, daca este un restaurant atunci nu te arunca la altceva mai scurt.

| Anonim1516 a răspuns:

Sigur ca merge:X. Desi rochia pe care am avut-o eu era putin mai scurta in comparatie cu a ta, este foarte ok:X