| BoOoMbOnik a întrebat:

am instalat placa de sunet si tot nu se aude nimic la oc ce sa fac ajutati-ma urgenttt va rog funda funda funda!

Răspuns Câştigător
| iReal96 a răspuns:

Intra in Start >> control panel >> sound, speech and audio devices >> Sound and audio devices >>si vezi ca e o linie acolo.care trebuie mutata la HIGH...deci e ceva de genu "Low-----------------High.muti cu cursorul pana la high! bafta

1 răspuns:
| Arthur a răspuns:

Dar ai dezinstalat programul vechi înainte de a instala pe cel nou?