| butterfly2000 a întrebat:

Am intalnit un baiat in excursie care a inceput sa imi placa. i-am zis unei colege de-a lui care a zis la mai multa lume Acum nu stiu ce sa fac. Sa ii spun adevarul sau sa neg totul...Inainte se uita lung la mine la scoala si in excursie statea langa mine. Dati-mi un sfat va rog. Dau FUNDITA!

1 răspuns:
| Bubulutsaa a răspuns:

Spune adevarul. ca adica vei minti baiatul acela va crede ca nu'ti place de el. si el probabil ca'si facea iluzii big grin. si ce daca vorbeste lumealaughing)? n'o sa vorbeasca mereuwinking. stai linistita :*. deci mai bine recunosti totul. si nu vei minti. ca eu am mintit odata si acum regret.probabil ca vei regreta si tu in viitor rolling eyes. sper ca te'am ajutat :d daca mai vrei sa ma intrebi ceva...ascultt :*.