| mironiucadutzza a întrebat:

am nevoie de ajutor ..astazi m-a sunat cineva cu numar privat si mi-a zis ca cea mai buna prietena a mea sar fii combinat cu fostul prieten Alex pe care inca il mai iubesc cryingce sa fac sa aflu adevarul?

5 răspunsuri:
| melittlelioness a răspuns:

Daca a facut asta intr.adevar inseamna ca nu iti e prietena.dar eu zic sa nu te iei dupa toata lumea pentru ca multi sunt invidiosi.Cred ca cel mai bine e sa o intrebi pe ea si eventual sa ii sp cum te simti u.

Mult succes!

Funditaa

| Anisoaraaaaa a răspuns:

Daca chiar e cea mai buna prietena a ta vorbeste cu ea sicer si intreabo..Si daca chiar s-a combinat cu el si ea stia ca il iubestii nu cred ca iti e prea buna prietena.straight face
Si daca ea zice ca nu..Si nu o crezi intrebare si pe alex.

Răspuns utilizator avertizat
| mironiucadutzza explică (pentru Anisoaraaaaa):

Mersi asa am sa fac

| loudresnone a răspuns:

Mergi la prietena ta si spune-i sa fie sincera si ca o vei asculta oricare ar fi raspunsul.