| Pisicanazdravana a întrebat:

Am nevoie de un sfat pentru problema mea: Am un prieten, adica amic! Am vorbit cu el, mai mult pe mess si uneori si la scoala, dar ffff putin! De cate ori el intra pe mess, nu vrea sa ma salute sau nu stiu de ce! Ultima oara am vorbit cu el pe mess, cand a trebuit sa-l ajut la o tema! As vrea ca macar sa ma salute catu-si de putin cand intra pe mess... ce as putea sa fac? sau ce status as putea pune ca sa-si dea seama? totusi nu vreau ca el sa creada ca eu vreau sa-mi fie el prieten! fundahappy

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Pai nici eu nu salut pe nimeni cand sunt pe mess.dar asta nu inseamna ca am ceva cu cineva
pur si simplu daca nu ma bagi in seama primul, atunci nu te bag nici eu in seama...asa cred ca gandeste si el

| Pisicanazdravana explică:

Totusi...as vrea sa pun un status in care sa-si de-a seama de acest lucru. daca se poate.

| CrazyPittica a răspuns:

Nu stiu