| Ilovesomeone a întrebat:

Am o colega nebuna, si ne certam foarte foarte des. Si mereu ma face perversa, nebuna, idioata etc, si le spune tuturor colegilor numai minciuni despre mine. Am trecut clasa a 9a si am ghinionul de a o avea in clasa... Ce sa fac? Stiu ca pare stupid, dar nu vreau sa creada toti ca sunt tot ce zice ea. Tot zice ca e a d***u` rau de tot si ca mi-o coace. Eu am primit o educatie si nu o jignesc, dar ma enerveaza rau cand ma face asa si mi-e frica ca o sa zica numai minciuni despre mine celorlalti colegi, maica-sa fiind alta nebuna... Vreun sfat?

2 răspunsuri:
| FlorinFindus a răspuns:

Off si eu tot un nebun am in clasa ma injura de ingheata apele sad

| NoNameInAction a răspuns:

Nu trebuie sa o bagi in seama. Laso in pace!