| Ciprian_Dragut_1999 a întrebat:

am o dilema:
1 am 12 ani si sunt indragostit de 3 fete
2 prima este o fata mai de treaba dar este mai parasuta deoarece se arata la cei mari si se pupa cu ei si zice ca-s glume.
2 este o fata mai cuminte dar daca o sa am o relatie fu ea toata clasa vor rade si vor zice ca stau cu o nimfomana fraiera(e blonda)
3 este o fata din cartiet mai kica dar matura foarte matura si ea ma place dar simt ca ju e ok.

Răspuns Câştigător
| kingsinatuo a răspuns:

Asculta-ti inima sau mai bine inainte sa pui o intrebare deschide o carte de romana... ca e grav...

2 răspunsuri:
| LeFangirl a răspuns:

1. Cum ai 12 ani dacă eşti născut în acelaşi an cu mine şi am 14 ani? O.O
2. De ce te interesează de la vârsta asta fetele?
3. În locul tău n-aş alege-o nici pe prima şi nici pe ultima fată, deoarece prima-i uşuratică şi habar are ce face cu viaţa ei la vârsta asta şi a doua...pana mea, cât de mică să fie? Dacă tu ai 12 doar nu o avea 10 sau 11... mă rog. Pe cea cuminte aş alege-o eu, indiferent de părerea celorlalţi. happy E relaţia şi viaţa mea nu a altora. xD
Şi mai citeşte o carte sau mai stai de vorbă cu gramatica.

| DJsonic a răspuns:

Ascultati inima! Glumesc. Eu asi zice sa o alegi pe cea cuminte.