| adddaa a întrebat:

.. cand eram mica, pana pe la 10-11 ani aveam parul drept de ziceai ca era facut cu placa. De vreo cativa ani incoace este din ce in ce mai ondulat, oare de ce, ce s-a intamplat cu el? (fundita + vot toata lumea)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa intamplat poate pentru ca ti-a venit mensrtuatia daca ti-am venit eu stiu ca si de la asta.ori ti se increteste ori e mai drept mai uleios etc etc si al meu e ondulat si cand eram mica era drept:X ma enerveaza si pe mine chestia asta acum si nu-l pot intinde mereu ca mil ard

3 răspunsuri:
| soraluisatan a răspuns:

Asa am patit si eu. poate l ai tinut prea mult prins in coada sau cu o clama.eu l am tinut foarte mult prins si acum il am ondulat si trebuie sa mi l indrept mereu cu placa

| Khanikua a răspuns:

... l-ai tinut prins in coada? ca mie asa mise intampla daca il tin cateva zile sap mise onduleaza putin.

| adddaa explică:

Nu l-am tinut deloc in coada, sau foarte rar...