| ddeenniissaasssss a întrebat:

am o întrebare.
Ce se poate întâmpla dacă am tras o dată din țigară în piept?

Răspuns Câştigător
| viavo a răspuns:

O data nimic, de 2 ori nimic dara daca fumezi aproximativ 3 saptamani o sa devi dependenta si apoi cu timpul ai sanse sa mori de cancer, iti scade imunitatea si poti lua mai usor alte boli, iti pute gura ca un canal si mainile ca o scrumiera plina. Sa nu uit, la vreo 25 de ani o sa arati ca la 30, 35 de ani si pe la 60 ca la 80 si o sa arunci multi bani in cosul de gunoi.

| ddeenniissaasssss explică (pentru viavo):

Mulțumesc! Dar oricum nu m-am apucat de fumat, doar am tras o dată din țigară și îmi era frică să nu iasă ceva greșit dacă fac o analiză idk

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tușești.

| Andreeush a răspuns:

Ce vârstă ai?

| mdc98 a răspuns:

Nimic.

| FOOLSmanXxl a răspuns:

Nu se intampla nimic de la un fum! Toti am incercat! Dar nu fuma nu este sanatos! Multa sanatate!