| Xixi a întrebat:

am o intrebare dar fara raspunsuri stupide. uite urmez un tratament.si parintii ma pun sa mananc, deaorece spun ca trebuie sa mananc mult... dar eu nu prea am pofta de mancare. si nu mie foame? cum as putea sai conving sa nu ma mai puna sa mananc? big grin

1 răspuns:
| scabex a răspuns:

Naty nu stiu daca o sa te deranjeze raspunsu meu dar, La parintzi cand vine vorba de sanatatea copilului fac tot posibilu ca, copilul sa se faca bine. Si in cazu tau nu cred ca o sa ii convingi sa nu iti mai dea de mancat. Cred ca ar fi mai bine sa le ceri o portie mai mica de mancare, 2 mese in zii cred ca ar fi de ajuns