| alexandraplay a întrebat:

am o intrebare dar vreau sa va cer parerea credeti ca dony cantaretul este frumos funda si vot la toata lumea scuze de categorie

Răspuns Câştigător
| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

E dragutzel...sa zicem.Adica asa si asa.No offence.

7 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Freza de darlau zeitate gay penal-checked
Voce de pasarica spanzurata de grinda-checked
Meclan de vasluian calcat de tractor-checked

Felicitari, Dony trece cu bine testul si este admis ca lache flausat numai bun de rastignit in padure.Pace!

| Aduutza1993 a răspuns:

Da ai dreptate, si cred ca toate fetele care au gusturi considera ca dony este o bunaciunebig grinlaughing

| Zuzzi a răspuns:

love struck

| AnnaLuuv a răspuns:

Dupa parerea mea este destul de dragut.

| DragosEsteCuTheAngel a răspuns:

Mi se pare macho, dar are nevoie de muschi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arata cam papa-lapte, mie mi-ar fi rusine sa ma plimb cu el pe strada ca nu vreau sa ma intrebe cineva "ea e prietena ta?".

| Rocsana_1863 a răspuns:

Da e frumos baiatullove strucklove struck