| denisag0g0 a întrebat:

Hey tpu.am o intrebare.deci daca un baiat ar fi fost cu o fata in clasa 3.si acum in a cls5 ar fi cu fosta ceea mai buna prietena ar fetei. fata ar fi inregula daca ar fi geloasa sau ce er trebuie sa faca scz categoria

3 răspunsuri:
| AndyLavy a răspuns:

Gelozie? la cat? 11, 12 ani? Eu la 11 ani ma jucam cu papusile, in cazul in care acum am 20. daca la 11 ani stii ce e aia gelozie la 18 ce vei mai face? Si ca sa iti raspund si la intrebare, nu nu e normal
Doamne, nici nu vreau sa imi imaginez cat de stristi veti fi peste ceva ani, daca aveti astfel de ocupatii. eu uneori regret ca nu mi-ar trait copilaria mai intens, in cazul in care eu am avut una. Viata nu e atat de roz, o sa va dati seama mai tarziu de ce ati pierdut acum.

| raducanumihaela a răspuns:

Doamne ce copii, in clasa a3a? Hai sa fim seriosi. Traiti-vaaaa copilaria!

| denisag0g0 explică (pentru raducanumihaela):

Pai ei din joaca au fot bine nu au fost bine cred ca intelegi tu