| roxanikadulcika011 a întrebat:

am o intrebare (este putin ciudata sa zic asa) sunt in clasa a5-a si imi place de un baiat care este in clasa a6-a [asta nu-i nici o problema am fost cu un baiat care acum ii in 7] si eu ii stiu numele dar el nu il stie pe al meu imi place mult de el si tot vine la mine in clasa la niste baieti si nu stiu ca sa fac sa ma bage in seama adica sa nu ma duc eu la el ci sa vina el la mide intelegeti ce vreau sa spun? cine ma poate ajuta va rooooog frumos si sunt ca timida de felul meu dau fund la cine ma ajuta [scuze categoria]winking

4 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Nu că ar fi mare diferenţa de vârstă, că până la urmă sunt doar 2 ani, dar de obicei tipii se uită mai mult la aspectul fizic, iar tu fiind abia a5a, e normal că băiatu' nu ştie nici măcar că exişti.
Eu zic să te bagi tu în seamă cu el, să'l întrebi diferite, căci altfel nu prea ai cum. Şi apropo, când eşti în preajma lui fi tu, nu cum probabil vor spune alţii să faci figuri sau să te îmbraci nu ştiu cum.
Succes!hee hee

| darkgirl58 a răspuns:

Mai iti pot da un sfat bun dar acum depinde uite aproape toti baieti se uita la aspect asa ca daca te consideri frumoasa si tiau mai spus si alti asta poti incerca uite poti sa te dai pe langa el sa faci rost de id dar daca nu te place degeaba daca te place vine el singur la tine daca nu te place nu te baga in seama si nu poti face nimic

| mariuka2002 a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa afli mai multe informatii despre accest baiat de la colegii tai dar fara sa-si dea seama ca-l placi. imbraca-te destul de frumos si ai grija la aspec iar cand vin la colegii tai din clasa sa te bagi in seama la ei iar atunci te va observa si el iar daca in acel moment isi va face o impresie buna despre tine o sa fie bine mai departe! sper ca te-am ajutata!

| XoXoOriginalChannel a răspuns:

Iti spun eu nu te da la el incearca sa-l uiti stiu din propria experienta mi-a placut din clasa 1 de un baiat dupa 7 ani si lui i-a placut de mine am fost cu el 1 luna sau mai mult peurma a inceput cu figuri deale lui si culmea ca si lu prietenu lui i placea de mine si asa ca sa nu se supere ala ma tot desparteam de el in fiecare saptamana si iar ne impacam si pana la urma el s-a despartit de mine din cauza... nici acum nu stiu care dar stiu de la prietenul lui doar un singur lucru ca si-a batut joc de mine dar pe de alta parte stiu ca nu-i adevarat pentru ca ala si acum ma; place si de aia zice asa

sunt clasa a 7 te sfatuiesc sa nu te dai la el ca altfel o sa suferi mult