| MysteriousGirl15 a întrebat:

Am o intrebare pentru. cine se uita la Iubiri Secrete. Ioana devine rea? In episodul de miercuri a spus ceva de genul: O sa vedeti voi ce-o sa va fac... si ranjea oarecum maleficlaughing.
Eu cred ca devine rea, pentru ca poate ea credea ca familia l-a ales pe Madalin, in locul ei.
Voi?

2 răspunsuri:
| EgoFiet a răspuns:

Eu cred ca devine rea de la injectia aceea ( experimentul lui Damiam ) poate e si varianta ta, ramane doar sa urmarim love struck

| a26 a răspuns:

Poate e inlocuita...happy Damian a spus ca se pricepe la operatii estetice ..si el are fata lui victor!big grin