| BubleBluexD a întrebat:

Am o intrebare :-s Am vrut sa sterg ceva din Pc si in loc sa sterg ce trebuia am sters altceva din greseala:-s iar acum nu mai am sunet straight face stau asa de vreo luna -.-' Si nu sti ce trebuie sa fac!straight face Cine vrea sa ma jute contactati`ma la : teo_blazing_gir

puppy dog eyes va rog frumos sa ma jutati deja m`am saturat sa stau asa :[ Cel mai folositor raspuns funditapuppy dog eyes [Scuzati categoria dar nu am stiut altundeva unde sa o pun >:"]

3 răspunsuri:
| Nadytza a răspuns:

Probabil ai sters driverul de sunet.
Asta nu mai depinde de tine acum,banuiesc ca daca nu ai stiut ce ai sters,cred ca nici sa reinstalezi windowsul nu stii, nu?
Daca astii e bine, daca nu gaseste pe cineva care stie si te poate ajutawinking

| BubleBluexD explică (pentru Nadytza):

Pai icoana de la ce am sters era ceva verde:-s Acm nah vreau sa stiu daca se poate descarca ceva de pe net:-s si sa se reinstaleze iar:-s

| Nadytza a răspuns (pentru BubleBluexD):

Pai pe cd`ul de la calculator ar trebui sa il ai original, daca nu cauta pe net driver magician(sau ceva de genul), dai pe el sa iti gaseasca driverele si alege-l pe cel desunte si descarca`l de pe nettongue