| Crazyycoffedrop a întrebat:

Hey TPUkiss! Am o intrebare... Voi la cati ani ati avut primul iubit/prima iubita? Eu sunt singura si cam confuza imi place mult de un baiat de la mine din clasa si i-am zis ce simt pentru el dar el mi-a zis ca nu ii place de mine in acel fel.Ma tot gandesc la el.Mentionez ca mi-am rupt piciorul laughingsi nu am putut merge la scoala dupa vacanta ce ar trebui sa fac ca sa ii atrag atentia asa putinhappy mie inca imi place de el si inainte de a face tampenia de imi rupe piciorul ne intelegem super ok adica aveam ore suplimentar la mate si dupa ce iaseam ne facem baie [in zapada]laughing) ne cicaleam dar mai in gluma pe scurt era ok.Imi puteti da ceva sfaturi ce ar trebui sa fac cand voi merge din nou la scoala?puppy dog eyes mersikiss pupkiss

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Sfatul meu este sa nu insisti prea mult cu acel baiat daca ti-a spus o data ca nu te place. Pentru ca o sa devii enervanta pana la urma si poate o sa pierzi si prietenia pe care o ai cu el. Daca vrei neaparat sa ai un prieten, incearca in alta parte, sau asteapta sa te placa alt baiat pe tine, nu trebuie sa il cauti tu, te va cauta el, stai linistita, pentru ca fiecare isi are printisorul pus deoparte.
Cat despre intrebarea ta, cred ca prima mea relatie cat de cat mai serioasa a fost pe la 16 ani si ceva big grin

1 răspuns:
| Yuyakee a răspuns:

Nu sufoca baiatulhappy o sa creada ca esti sa zic asa obsedata de el si nu vrei sa ii mai da-i pacehappy lasa timpul sa rezolve totul:*