| Mazarro a întrebat:

Am o intrebare... Zilele astea o sa ma intalnesc cu fata pe care o plac de muuuult timp si vreau sa o sarut prin surprindere si sa ii spun ca imi place de ea...credeti ca e o idee buna? P. S M-am m-ai vazut cu ea de cateva ori big grin

1 răspuns:
| HereAndNow a răspuns:

Eu zic sa mai astepti un pic pana la sarut. Dar poti s-i spui ca o placi. Daca sentimentul este reciproc, mai asteapta vreo 4-5 zile (ca sa nu fie chiar imediat). Succes happy