| faranume_7594 a întrebat:

am o mare problema.am paduchi de doua zile ma rog aveam, i-am luat de la scoala si cand am venit acasa mi-am dat cu multe solutii si azi nu am mai mers la scoala faza e ca mama vrea sa o sune iar pe diriga si sa ii spuna ca am avut si sa ii spuna sa nu zica ca am avut eu si sa cheme pe cineva sa decontamineze scoala dar ceilalti profesori si copii o sa afle sigur si o sa rada de mine si cu siguranta nu o sa mai vrea nimeni sa vb cu mine, nici macar sa se apropie de mine si mi-e frica rau de tot sa nu se afle, mamei ii e frica sa nu iau iar. Va rog raspunsuri serioase si urgente

1 răspuns:
| Honeybunny a răspuns:

Pai daca ti asa tare la imaginea ta mama ta ar trebui sa vorbeasca cu diriginta ta si sa ii spuna sa nu se afle. doar oameni suntem, ar fi culmea sa inceapa sa te barfeasca diriginta talaughing are ea alte treburi.cat despre rasete si batai de joc, ce sa zic, nu e vina ta, nu esti ceva nespalata.ai luat pentru ca se iau asa cum se ia si o raceala.nu sti cand si de unde vine. deci cine va intelege chestia asta bine,cine nu,sa stea departe de tine, ca ei pierd, nu tu:* nu iti mai face atatea griji