| Alinutaaaaaaaaa a întrebat:

Hey TPU!
Am o nelamurire..Am avut o prietena foarte buna,cea mai buna prietena a mea.Dar, pe langa ea mai aveam si alte prietene..Si cateodata nu ieseam cu ea si ieseam cu ele.Ea s-a suparat si m-a lasat balta pentru popularii clasei..Care o jigneau..Si acum imi zice sa vorbim in secret ca sa nu afle popularii ca se supara..si sa iesim afara pe ascuns.Dar eu nu stiu...Merita o asa prietenie? Ajutati-ma va roog.

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Ce gândire imatură are.Păi dacă vrea să fie prietena atunci să aibă o relaţie de prietenie deschisă fără să se ascundă de nu ştiu cine.

Dar mă îndoiesc ce prietenii populari are dacă vrea să se ascundă de ei.