| M978 a întrebat:

Am o nelamurire (ma certam aseara cu un prieten pe tema asta) daca ai fumat iarba acum o saptamana 2, 3 se mai pune ca o infractiune?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai furat acum 3 saptamani, daca ai omorat pe cineva acum luni, daca ai condus fara permis acum 1 an nu e tot infractiune? conteaza ca ai comis o infractiune nu cand

| Gonrax a răspuns:

Daca ai facut asta acum 30 ani tot infractiune e, ce fel de gandire e asta laughing))

| Andrei883 a răspuns:

Dacă nu ți-a făcut nimeni nimic până acum, ai scăpat. Daca nu mai repeți, poți sta liniștit.