| ZxPoox a întrebat:

Am o prietena care e indragostita de varul ei, care si el la randul lui o iubeste pe ea. E ceva anormal?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa ceva e semn al diavolului si e destul de anormal pentru societate

| Psihologul a răspuns:

Da. E anormal.
Daca e var de gradul 3 nu e nici o problema. Daca e var primar e nasol tare happy Trebuie sa fie constienti ca nu pot avea un viitor impreuna happy

| SMTHING a răspuns:

Da! dar, cu timpu nu se vor mi placeawinking

| ZxPoox explică:

E var de gradu 2:d

| brunethatanebuna a răspuns:

Da si nu mare pacat.eu una n-as sustine astfel de relatie.si in plus. pentru el esti o copila si din cauza asta te mangaie, ii este drag de tine dar tu ii interpretezi gresit sentimentele.revino-ti.sunt destui baieti nu comite un asemnea pacat! -