| Admin123 a întrebat:

am o prietena de citeva zile vorbesc cu ea des pe odnoklassniki vreau so impresionez cu ceva dar nu stiu cu ce
ma puteti ajuta.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Vrei să o impresionezi cu ceva, pentru ce, ca să îi atragi atenția asupra ta.
Asta se face așa. Să îi pui întrebări despre ea, ca să îi arăți prin aceasta că dorești să fiți prieteni. Apoi povește ceva despre tine. Astfel, acel ceva cu care o să o impresionezi vei fi tu însuți, așa cum ești.