| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu care ma confrunt de ceva vreme: rosesc!laughing Vine un baiat si imi zice:arati foarte bine. Bai deci eu incep sa rosesc, cel mai jenat lucru! Imi si imaginez ce s'o fii gandit baiatul:ce proasta, ce'i cu ea?laughing Cum pot scapa de acest lucru? Fundalove struckhappy

Răspuns Câştigător
| D3eaa a răspuns:

Incearca sa ai mai mult tupeu si sa nu iti fie rusine.fi increzatoare cu mult tupeu.aa.si in primul rand sa nu te gandesti ''cand vorbesti cu un baiat''ca ai inrosit...niciodata sa nu faci asta pentru ca rosala daca nu apare atunci si tu te intrebi daca a aparut simti jena si atunci apare normal.nu poti scapa de ea.asa e parerea mea. sper sa te ajute si alt cineva.:*

1 răspuns:
| cristinacrissss a răspuns:

S'ar putea sa fie o problema emotionala. Si asta se rezolva doar la un psiholog. Sa nu te crezi nebuna ca mergi acolo... acolo merg oamenii chiar foarte sanatosi cu mici probleme. Am avut o prietena cu aceeasi problema si s-a dus la un psiholog, a discutat problema si s-a rezolvatbig grin.