| simina96 a întrebat:

Am o problema cu facebook.ul.De ceva timp, scrisesem ceva pe wall.ul unei prietene si nu imi apare pe wall.ul ei ce mi.o scris ea si nici like.ul dar in notificari imi apare.Ce as putea face sa mi se vada? Funda pentru cine ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| SolitarHacker a răspuns:

Te sfatiesc sa schimbi Browserul s au daca nu sa il dezinstalezi dupa care sa il reinstalezi pe acela s au de preferat altu. si problema dispare big grin am avut probleme si eu de genu cu: Google Chrome

1 răspuns:
| Doxi a răspuns:

Cel mai probabil browser-ul este devina incearca sa instalezi chrome, safari mozila sau opera sau daca folosesti unul dintre ele intra cu vechiul internet explore.eu am probleme la anumite jocuri sau la facebook pe chrome si de aceea intru pe internet explorer si nu-mi apar defecte sau altceva.incerca