| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu mamax-(! Deci, mama m-a dat acum la tenis si eu vreau sa merg la dans.Numai ca mama spune ca dansul e o fita...blablabla.Antrenorul de tenis a spus ca daca sunt buna ma va tine la performanta, dar daca nu va trebui sa renunt pentru ca m-am apucat cam tarziu.Am 12 anibig grin.Eu am fost mai demult si la volei si am gasit motive prostesti ca nu mai vreau la volei(nu imi place antrenorul, costumele sunt naspa, fetele de acolo sunt pitipoance). Vreau sa gasesc metode ca antrenorul sa spuna ca nu sunt buna, sau sa renunt la tenisx-(si sa merg la danslove struck. Dau fundasi vot folositor tuturor.winkingSi vreau scuze sa spun ca nu mai vreau la tenis.

Răspuns Câştigător
| oCiudata a răspuns:

Buna,pai eu zic sa ii spui mamei tale sa iti asculte si tie dorintele.Ca asa nu cred ca o sa fie prea bine.Tu vrei sa te duci la dans si mama ta te da la tenis.Incearca sa vorbesti cu ea si sa ii spui ca pasiunea ta este dansul. Sper ca te-am ajutat.Te pup!