| Toxxicc a întrebat:

Am o problema! Cum pot sa`mi fac prieteni...Sau cum ar trebui sa ma comport ca sa pot sa am prieteni? De fiecare data merg in parc...si ma inteleg bine cu ei. dar nu ma prea baga in seama!

Răspuns Câştigător
| Geo_6329 a răspuns:

Pai daca ai simtul umorului bine dezvoltat nu e nevoie sa faci nimic.decat caterinca.trebuie sa stii cum sa vorbesti, cum sa te comporti.fii tu. daca nu merge asa.incearca sa fii ca ei.sigur vor apreciahappy

2 răspunsuri:
| DarkVampire_6349 a răspuns:

Inseamna ca nu iti sunt prieteni adevaratti.Incearca sa-ti alegi prietenii cu grija ca mai tarziu sa ai un sprijin cand ai nevoie si sa nu iti para rau.Nu este nevoie sa ai multi prieteni si sa fie falsi cand poti avea putini si adevarati.eu am multi prieteni dau numai doua persoane sunt cu adevarat prietenii mei. Sper ca te-am ajutat.Pwp

| Villy0po a răspuns:

Nu incerca sa te schimbi sau sa fi falsa...asa "de ochii lumii"winking decat sa ai multi"prieteni" (cum mi-au dovedit mie multi ca st) mai bine delocwinking Probabil te superi cand ei glumesc sau nu esti prea vorbareata.incearca sa te bagi in seama(nu prea rau ca apoi esti enervanta)incearca sa nu vb doar despre tine, sa nu fi rusinoasa de fata cu ei, nu stiuuu...straight face