| xOchelariCuInfraRosu a întrebat:

am o problema MARE! am vergeturi pe picioare! mainele sunt slabe dar cand vine vorba de picioare... e cu totul si cu totul invers. spuneti-mi prin ce mod pot slabi in afara de sport. si spuneti-mi ce creme sau ce uleiuri ma pot scapa de vergeturi. multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Funda?

1 răspuns:
| Anonim87 a răspuns:

Buna!:* incearca uleiul de argan. si eu am vergeturi, dar este foarte bun. m a ajutat enorm. hidrateaza foarte bine pielea si dispar si vergeturi si previne aparitia lor. si incearca daca vrei sa slabesti. impachetari cu folie alimenatara. le poti face acasa, iar daca vrei sa fie efectul cat mai mare cumpara ti o crema pentru slabit in zona coapselor. eu am una de la yves rocher f buna -3 cum in 2 saptamani! succes! :*