| anonim_4396 a întrebat:

am o problema I don't want to see mi-a venit prima data menstruatia pe 30 iunie... acum suntem in 8 octombrie si tot nu mi-a venit oare e grav? adica. na mi-e frica. (mentionez ca am 15 ani si sunt virginahee hee) dati-mi un sfat pls :* >:d<

Răspuns Câştigător
| ALeXsSaY a răspuns:

Asteapta sa ti se regleze. asa se intampla cu multe fete, nu le mai vine dupa prima data o perioada lunga. nu te ingrijora, e in regula totul. ai grija ca se poate sa iti vina si sa te prinda nepregatita, asa ca fii atentawinking

1 răspuns:
| aliceinchains a răspuns:

Se regleaza abia dupa 2 ani, asa ca nu ai de ce sa-ti faci griji.