| WeLoveIceCream a întrebat:

am o problemuta: Voi pleca in vacanta de iarna la munte cu niste prieteni de familie. Acesti oameni au o fata, cu care ma inteleg excelent. Dar e o mica problema. eu voi dormi cu ea in camera, si ea vorbeste in somn. Unora li se pare amuzant dar nu prea e. Ce sa faca ca sa nu mai vorbeasca? Sau ce pot eu sa ii fac? Stiti vreun remediu sau ceva impotriva vorbitului in somn? Heelp! Funda mare!

4 răspunsuri:
| kittyshor a răspuns:

laughing nu exista asa ceva.un procent mare de papulatie fac asta laughing heiii.relaxeaza-te.vei rade suficient sa auzi ce vorbeste laughing crede-ma happy.in caz contrar poti sa o mai lovesti " din greseala" ...sa se trezeasca si sa stati de povesti laughing nu stiu ce sa zic.e ciudat.dar n-ai ce face

| WeLoveIceCream explică (pentru kittyshor):

Stiu, o sa fie destul de amuzantlaughing.Dar sti, imi e mila de ea. poate in ziua aia a iesit cu un tip, si in somn o sa spuna totul. Si camera parintilor o sa fie FOARTE aproape de a noastalaughing))...Ai dreptate, o sa ma distrezlaughing.

| kittyshor a răspuns (pentru WeLoveIceCream):

Si daca chiar asa va fi...big grin si va iesi cu un tip... pfffff.te-ai scos laughing.am si eu un prieten care vorbeste in somn fara sa-si dea seama si orice il intrebi iti raspunde,si nu stie ca face asta,si s-a culcat in ziua respectiva cu una,si o lipsit mult de acasa, si noaptea maicasa s-a dus la el in camera si el cum dormea, maicasa tot l-o intrebat pe unde o fost si ce-a facut, si el o raspuns scurt : am stat toata ziua in masina si i-am dat m.ie la una " rolling on the floor) deci iti inchipui ce o fost laughing)).nu-ti face probleme o sa fie fain, si in plus e vacanta.de ce ai merge in vacanta sa dormi big grin?! have fun dear

| LiK3 a răspuns (pentru WeLoveIceCream):

Frate pune-i scoci la gura in timpul noptii sau mutati patu afararolling on the floor)