| Bertha57 a întrebat:

Hey TPU, am primit de VDay un biletel în care mi-a scris cineva anonim ca ma place. Eu cred ca este de la mine din clasa, dar nu știu cum sa aflu fără sa par stupidă. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Astepti sa mai primesti si un alt semn de interes, iar daca nu, poate ca a fost doar o gluma? Nu te entuziasma prea mult dar nici nu te lasa descurajata, cauta sa fii pe linia de plutire.

| Standt a răspuns:

Daca e anonim e o gluma proasta. Nu pica in capcana ca vor rade toti de tine.