| adddaa a întrebat:

Am primit saptamana trecuta din partea scolii 100 lei (ca am fost sefa de promotie) si nu stiu ce sa-mi iau din banii astia. As vrea ceva care sa-mi aduca aminte de scoala asta...
Voi ce v-ati cumpara? Astept cat mai multe sugestii. Multumesc anticipat!
funda+vot toata lumea (scuzati categoria daca credeti ca nu e potrivita happy )

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm. Dacă vrei ceva ca amintire...nu știu dacă e cel mai potrivit lucru deoarece ar însemna să cumperi ceva din școală. Dar poți înlocui.
Eventual aș cumpăra: - o ramă în care să pun o poză cu colegii sau una de grup împreună cu diriginta,
- un album de genul ăsta pentru bebeluși. Nu sună ciudat, îți explic imediat de ce: 12 căsuțe reprezintă cele 12 clase (8 școală + 4 liceu) Câte o poză care te-a marcat, o amintire frumoasă pentru fiecare clasă, sau una de grup dacă aveți. Păstrezi și pentru liceu, iar cea din mijloc va fi cea de la absolvirea liceului.
Cam asta mi-aș lua eu, pentru mine. Că nu ai zis că vrei să faci vreun cadou colegilor...