| anonim_4396 a întrebat:

am si eu nevoie de niste porecle cat mai rautacioase inventive, traznite pentru niste fete cu urmatoarele trasaturi:
1. Barfitoare, se crede superioara, pitipoanca
2. Gura mare, comenteaza la orice, are raspuns pentru orice, super enervanta.
De preferat sa fie derivat de la acele caracteristici (ex: Grasa-Grasonet).

Răspuns Câştigător
| lBroken69 a răspuns:

Căţeuă.
Lăcăţel ( se deschide la toate ''cheile'' ştii tu la ce mă refer happy
Panaramă
Bananieră
Moară stricată
Sau pur şi simplu o ignori.

3 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Urinela ftw.

Răspuns utilizator avertizat
| infernu a răspuns:

Leprina,cartabela,pentru grase,, shaormica'', dulapior (cu un sertar sau doua depinde).Da-ti drumul la imginatie.