| yodeni a întrebat:

am si eu o intrebare... am 13 ani si imi place foarte mult modelingul dar nu stiu ce sa fac sa merg sau nu? maine de exemplu este un casting unde as vrea sa merg dar nu stiu ajutati-ma sa merg sau nu?

6 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Nu vad de ce nu te-ai duce,mai ales ca e ceva ce ai face cu placere. Dar ca sa devii model iti trebuie corp,minte si psihic calumea,pentru ca odata ce ajungi model,renunti la viata ta normala,si te lasi pe mana altora (asta doar daca vrei cu adevarat ca pe viitor sa fii manechin).
Deci du-te, si daca ai norocul sa te inscrii printre finaliste, macar ramai cu amintirea placuta ca ai participat la un casting. Bafta maine!

| Candice a răspuns:

Eu zic sa te duci. Prinzi experienta cu fiecare castig pierdut sau castigat tongue Si se cauta fete cu experienta. Profita de sansele care ti se ofera happy

| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a răspuns:

Da mergi! Du-te si incearca! incercarea moarte n-arewinking Acum, si faptul ca iti place e un avantaj. O sa faci asta cu pasiune si vei avea intotdeauna grija de jobb-ul tau ceea ce va spori admiratia spectatorilor si interesul designerilor. Deci, maine te duci, incerci si daca iei, ai un viitor asigurat pentru ca tot ce e mare incepe cu ceva minuscul! Hai du-te fara emotii fii tu insati si vei vedea ca nu ai cum sa rateziwinking in modelling e f importanta atitudinea, deci nu fi timida sau tacuta, din contra, fi indrazneata, cu atitudinewinking Successs big grin

| yodeni explică:

Mersi de raspunsuri:*

| crissstina a răspuns:

Normal ca o sa te duci. Adica, de ce nu? Chiar daca nu te inscrii in tipare, o sa fie o experienta interesanta si placuta. Mai ales daca iti place, ar fi aberant sa nu te duci.happy

| Renata_9693 a răspuns:

De ce sa nu mergi...asta este o sansa care nu trebuie ratata...iar modelingul se incepe de la varste mai mici asa ca ai toate sansele:*