| miky_1392 a întrebat:

happy.
Am si eu o intrebare...
Am parul lung si fara volum, ce coafuri cunoasteti ...ma refer la par prins...

Răspuns Câştigător
| miky_1392 explică (pentru GreenSky):

multumesc!`. dar cred ca o sa-mi ia ceva sa le fac, nu sunt asa de usor de realizat, mersi oricum. cred ca meriti o FUNDA :*

| GreenSky a răspuns (pentru miky_1392):

Cu drag! http://www.youtube.com/user/lilithedarkmoon?feature=watch Urmareste-o pe aceasta tipa care publica constant diverse coafuri, unele mai grele, altele mai usoare dar poate esti dispusa sa iti faci vreuna dintre ele!
Succes!

| miky_1392 explică (pentru GreenSky):

Multumesc mult!