| AleMire a întrebat:

am si eu o intrebare.azi cand am venit de la scoala si m-am dus la wc m-a durut cam tare vaginul in timpul urinarii si un miros putin neplacut.Nu m-am gandit ce ar putea sa fie....Mai apoi am mers sa fac dus si acolo am vazut ca imi curge sange.Precizez ca am 14 ani si juma si inca nu mi-a venit ciclul..Deci sa ma ingrijorez?(deja sunt speriaatbig grin)

1 răspuns:
| Dania19 a răspuns:

Inseamna ca ti-a venit menstruatia... nu trebuie sa te ingrozestiwinking te dor ovarele asa e o data pe luna sad