| RalucaDeseneaza a întrebat:

Am si eu o intrebare care se adreseaza mai mult fetelorhee hee:Cum scap de exfolierea unghiilor? Funda:*

Răspuns Câştigător
| onnylife a răspuns:

Eu am gasit o *** cu patru fete cu care pilesti toata unghia pentru a scapa de acele striatii care duc si la exfoliere. Se pileste unghia cu fiecare din cele patru fete, incepand cu cea mai aspra si terminand cu cea mai fina care da si luciu unghiei. Mult succes. (FUNDA?)

2 răspunsuri:
| capricc a răspuns:

Cam asa. http://fucsia.ro/10-trucuri-pentru-unghii-naturale-lungi-pana-la-paste/ si mananca sanatos ca e cel mai important

| RalucaDeseneaza explică:

|Mersiilove struck