| OHmyGosh a întrebat:

Am si eu o intrebare:de la ce varsta se poate purta inelul puritatii?
Dau funda.Multumesc anticipat.

9 răspunsuri:
| Rustin a răspuns:

Atunci cand nu-i ruginit

| OHmyGosh explică:

Vreau si din aceasta cauza.
Insa as vrea sa port pentru ca este bine si ca vreau sa fac acel juramant.
Dar eu am intrebat varsta de la care se poarta!

| OHmyGosh explică:

Si este si ca(nu ca poarta SELENA inelul), ci pentru ca vreau sa-i urmez exemplul.
Dar principalul motiv este ca vreau sa port inelul acela si sa fac juramantul.

| OHmyGosh explică:

Si app:stiu ce e inelul puritatiitongue
Este un inel cu un juramant scris pe el si juri in fata lui Dumnezeu ca vei ramane virgin/a pana dupa ziua nuntiitongue.

| OHmyGosh explică:

Anonim, se pare ca esti un copil de vreo 10 ani si nu stii ce inseamna "virgina". Nu stau acum sa-ti explic, pentru oricum n-o sa-mi fi de ajutorlaughing.

| dulkika a răspuns:

Ce este inelul puritatii? Spune-mi si mie la privat si cand aflii sa-mi zici te rog si la ce varsta.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai neseriosi pe site-ul asta straight face. Poate daca puneai intrebarea la categoria Stiinta&filozofie, primeai raspuns. Acolo nu prea intra copilasii neseriosi happy
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti raspund sa nu crezi ca sunt celalalt anonim pentru ca nu sunt.Eu de fapt stiu de ce vrei sa porti acest inel care nici macar tu care ai pus intrebarea nu stii ce este.Am observat ca esti mare fan selena gomez si vrei sa il porti numai pentru ca ea il poarta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce inseamna virgina?