| Your0sweet3dream01 a întrebat:

Hey TPU,
am si eu o intrebare din curiozitate, cat poti castiga din handmade? desigur daca poti face lucruri dragute si calitative, as vrea sa incep si eu sa fac niste lucruri handmade si cine stie pe urma poate chiar sa le vand big grin

2 răspunsuri:
| onutzaskumpik a răspuns:

Dupa parerea mea handmade-urile sunt mai cautate si chiar la moda... Dar depinde de ceea ce vrea cumparatorul. Poti sa incepi cu felicitari, martisoare, pandantive, chestii dragute din margele sau altceva mai micut si dupa aceea cand observi ca ai profit poti sa incepi sa faci lucruri ca cele de pe youtube ca cutiute dintr-acelea sau cosulete, acum depinde la ce te pricepi... Bafta!