| Afgshhakakl a întrebat:

Am si eu o intrebare! In ce consta profilul stiinte sociale din cadrul liceelor? As vrea sa-mi dati aproximativ toate detaliile. Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| Mihaelaa1414 a răspuns:

Profilul asta se axeaza mai ales pe istorie, limbi straine, logica, filozofie, psihologie si romana. Eu sunt la un astfel de profil si pot spune ca e interesant.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Istoria, filosofie, psihologie, logica, romana, engleza, religie, istoria religiilor, chestii de genu.