| SimplePlanFanKarina23 a întrebat:

Hey TPU!
Am si eu o intrebare la care nici nu stiu daca exista vreun raspuns, dar totusi hai sa vedem ce-mi puteti zice voi.
Intrebarea este: Ce ia-ti putea oferi prietenul/nei voastre ce nu iar putea oferi o/un alta/t fata/baiat?

3 răspunsuri:
| coolboycatalin31 a răspuns:

O stea, o insula.

| NebunaDupaRobert a răspuns:

O iubire puternica fata de baiat/fata

| Mayar a răspuns:

Intrebi sa vezi ce raspuns ar da fiecare din viata lui, sau ca un fel de generalizare ca sa poti adopta si tu acest 'cadou'?

Fiecare om e diferit. modul de a-i oferi afectiune e ceva ce nimeni nu i-l mai poate oferi fix asa. Sau, un masaj la spate big grin iarasi, nimeni nu face la fel. Sau un portret.

Etc, etc.

Noi suntem diferiti, originali, nu avem copii. Orice facem, doar noi putem face.