| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare mai intima. Eu am ciclu neregulat si nu stiu exact cand imi vine. Ma ia prin surprindere. Dar de data aceasta este prima data cand imi curge cate putin.foarte putin o data la o zi cam asa. Afecteaza asta cresterea? Mentionez ca am 14 ani.

1 răspuns:
| reademik a răspuns:

Ciclul menstrual se regularizeaza dupa varsta de 16 ani, este normal ca fluctuatia lui sa se schimbe de la o luna la alta. nu ai de ce sa iti faci griji. mentionez ca sunt asistenta medicala la sectia obstetrica-ginecologie. sper ca am fostde ajutor