| annnamaria a întrebat:

Am si eu o intrebare simpla. Baietii prefera fetele plinute si dragute, sau trebuie neaparat sa fie schiloade ca sa le placa.
ps-au arat normal, dar am o colega care e f buna prietena cu mine si a adus vb de asta si nu stiu ce raspuns sa-i dau. ma ajutati?big grin
dau funda!

Răspuns Câştigător
| Wehes a răspuns:

Un raspuns foarte usor : Depinde baiat!
Unii baieti prefera unele mai '''smechere'', fitoase, altii unele mai linistite si cu capul pe umeri, cat despre aspectu fizic normal se spune ca personalitatea conteaza, dar sa-ti spun sincer, baietii din ziua de azi se uita dupa fetele nu prea schiloade, dar nici plinute. Ce sa zic, kilogramele potrivite laughing Medii! ( Parerea unui Baiat ).