| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare
vreau sa imi fac suvite dar nu permanente...stiti vreun spray ceva? cu care sa imi fac suvitele si sa despara la prima spalare?

Răspuns Câştigător
| pitikaaaa a răspuns:

Cu noantator
costa putin si se ia la a doua sau a treia spalare
am avut si eu...acum depinde de care iti iei poti si cu spray dar cu unu mai bun (firma)

4 răspunsuri:
| Daniella13 a răspuns:

Daca folosesti nuantator dureaza cam intre 6-8 spalari, cu sampon colorant cam 3-4 spalari si. un spray normal care iti coloreaza parul de la prima spalare happy

| teodoram a răspuns:

Da orice spray de par

| TheButterflyEffect a răspuns:

Heiii :] Eu stiu ca [,] cu nuantator se ia dupa cateva luni. Oricum du`te la magazin si intreaba. Nu strica. Daca vrei la prima spalare, poti sa-ti iei un rimel de par, sau un spray. Daca vrei suvite albastre, incearca albastru de metil.Sa stii ca merge.

| anutza_2447 a răspuns:

Eu una mi-am facut suvite ca un lichid nst ce este...si se ia dupa 5 spalari cam asa.se gaseste la farmacie sau drogherie tot cam asa ceva... dar sunt putine culori. ceri albastru de metil.mov degential. cred ca sunt mai multe culori dar eu am incercat doar pe astea