| Bebelushaaː a întrebat:

happy
Am si eu o mica intrebare happy. cum se pune o poza la profilul youtub`ului? happy.
Adica atunci cand cineva intra pe pagina mea sa vada o poza in loc de un skin rosu cu alb happy.
[dau si funda... presupun ca numai asa o sa primesc un raspuns ]

Răspuns Câştigător
| danBM a răspuns:

Simplu. Intri in contul tau de pe youTube. Exemplu : "Bebelusa". Dai click pe numele "Bebelusa" apoi alegi "Account " si se deschide o pagina unde poti sa iti pui poza si o mica descriere. Apoi din bara de sus dai click " Account setting" iar sub poza dai "Change" si iti alegi o alta poza. Bafta! PS: Daca nu te descurci lasa-mi un mesaj.