| andreee112 a întrebat:

..am si eu o mica problema. faza e ca m.am indragostit de un baiat.iar acesta m-a invitat sa merg cu el in oras sa vorbim..acum problema este ca mi-e frica sa nu ma intalnesc cumva cu parintii mei in oras si sa ma vada cu el..cum as putea scapa de aceasta frica..si sa nu stau stresata toata plimbarea ca o sa ma intalnesc cu ai mei...P.S:nu vreau sa ies impreuna cu el si cu vreo alta prietena cu scopul de a nu ma vedea ai mei cu el singuri...cel mai complet si ajutator raspun >= funda..multumesc mult:*

Răspuns Câştigător
| Leonho a răspuns:

Cati ani ai? Omul trebuie se gaseasca prietenul sau. Nu conteaza cine e daca o iubesti...huppps la voi este vorba despre o singura plimbare sau iesire cu un alt gen. Nu-i mare lucru. Mergi linistit si daca tii frica spui la parinti ca mergi afara sa intalnesti cu un prieten de la scoalahappy Nu e mare lucru.
daca esti fata nu seamna ca pot sa ai numa prieten cu gen femininbig grin
Du-te linistit si streseazabig grin Ai o singura viatabig grin

| andreee112 explică (pentru Leonho):

Faza e ca e si cu 4 ani mai mare decat mine..si na de aceea mie cam frica de parerea parintiilor..sau daca m.ar vedea cu el

| andreee112 explică (pentru Leonho):

Faza e ca.e cu 4 ani mai mare decat mine..si de aia mi-e frica sa ma vada parintii cu el

| Leonho a răspuns (pentru andreee112):

Daca iesi cu el numa la o plimbare nu o sa intimpla nimic. Si ce daca mare? 4 ani nu e asa de mult...big grin Du-te linistittongue

| andreee112 explică (pentru Leonho):

K multumesc mult:*

| Leonho a răspuns (pentru andreee112):

Sa ai norocbig grin

| andreee112 explică (pentru Leonho):

Doamne ajutalaughing:*

9 răspunsuri:
| MariaChrii a răspuns:

Deci tu nu vrei sa stie ai tai ca ai un posibilprieten si vrei sa ii evii pai poti programa plimbarea cand au ei treba adica atunci cand stii sigur ca au treaba sau le poti sp ca te plimbi cu o prietena asa ei nu vor avea nici un motiv sa te verifice si scad sansele ca voi sa va intalniti

stii ca o data si o data to va trebui sa afle si parintii nu?

| Patricia96 a răspuns:

Doamne.spune-le parintiilor..acum vei spune:eah,, ce sa stie aia.n-am nevoie de ei...dar crede-ma, este important la aceasta varsta de sfaturile lor..si ai grija cu baietii ...sa nu regreti mai tarziu
ps:SPUNE-LE PARINTIILOR, IAR APOI VEI IESII CU EL LINISTITA!

| SwweetGirlFuny a răspuns:

Pai pezintal parintilor iar daca il plac nu e o problema dar daca nu propunele parintilor sa mearga la o ruda apropiata sau zile sa stea acasa din nu stiu ce motiv iar daca acestia nu il cunosc bine pe baiat spune-le ca e un coleg nou iar profesoara ta te-a rugat sa ii arati si lui orasul sau locuriile frumoase. funda?