| deeyuhd a întrebat:

Hey, TPU!
Am si eu o problemabig grin.Deci eu am wireless pe Next Gen.Acasa s`a stins duminica lumina.De atunci nu mai merge netu`(adica merge da merge foarte greu). L`am scos din priza(pe wireless), am inchis calculatorul, am crezut ca e de la laptop si am "curatat discul"
Pana atunci nu`mi facuse asabig grin
Cel care imi da un raspuns care merge ia funda!

1 răspuns:
| Yumiii a răspuns:

Si eu am wieless big grin...Am un fel de modem micut happy...Ar putea fi din cauza ca nu merge el bine big grin. Tine-l cu varfil in sus sau une-ti un venitlator micut happy. Merge de fiecare daca [p. s venitlaroul pune-l in unitate big grin] La mine mergehappy