| asdgfd a întrebat:

am si eu o problema: imi place de un baiat foarte mult, l-am cunoscut prin mess, i-am dat poze mi-a dat poze, ne placeam reciproc iar la o zi dupa ce ne-am cunoscut a vrut sa fie cu mine iar eu i-am zis ca daca ma place asa mult poate sa mai astepte.[asta a fost prin noiembrie, de-atunci am mai vb cu el si l-am intrebat daca e singur si daca mai am sanse la el... el a aspuns ca DA.In urma cu cateva saptamana intrebat daca vrea sa ne vedem(pentru prima oara) el a spus ca e la munte.si am continuat sa-l intreb si mereu gasea cat o scuza.HElpp...mi-e frica ca l-as putea pierde deoarece el e tipu de baiat care poate avea orice fata pe care o vrea. Ce ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Nu prea ai ce face. Poate ca el are o iubita si in real, adica nu pe mess, si incearca sa o ascunda. Ar trebui sa-i bati un apropo cam asa:
"oau, dar tu tot timpul esti plecat? Pe acasa nu stai deloc?"
Acum, iti zic din propria experienta. Acest fel de tipi care par "baietii ideali", draguti, amuzanti, doriti de fete etc. se dovedesc adesea a fi si cei mai infideli. Motivul, cred ca ti-ai dat seama care e. Sunt doriti de mai multe fete. Ar trebui cumva sa faci sa iei legatura cu o fosta iubita reala care sa fie din acelasi oras, sa te imprietenesti cu ea, si prin intermediul ei ai putea obtine niste date despre el. Daca aflii ca e infidel, ar trebui sa-l parasesti, asta daca nu vrei sa devii "o roata de rezerva"
Succes si sper ca ti-am fost de folos! ^^

| RoaRxDD a răspuns:

Hm... 1. si mie imi place DnB :33 laughing (poza de la profil xD)
2. E la munte, e destul de departe, banuiesc.
3. poate te-a mintit in legatura cu pozele in care spunea ca este el
4. Daca e un pusti de 13-14 ani, nu iti vine de la munte pana unde stai tu doar ca sa va vedeti, parintii nu i-ar perminte.
5. Calma, nu poate fi asa serioasa relatia. Si daca e, este doar in capul tau.

| HECTOR_9502 a răspuns:

Hmm thinking Eu nu sunt de acord cu relatiile de astea poate e traficant de carne vie laughing. Ai grija ce faci. Daca gaseste scuze sigur are prietena si de aia nu vrea.bft

| asdgfd explică:

@mushroom luca[baiatul de care iti spun] e din bucuresti la fel ca mne...si da are 14 ani...