| BigLike a întrebat:

am si eu o problema tocmai am cumparat uniforma de la liceul tehnologic constantin brancusi din sf gheorghe si vreau sa ma transfer la colegiul national mihai viteazu tot din sf gheorghe vreau sa stiu daca trebuie neaparat sa cumpar uniforma altei scoli sau pot sa merg in cea actuala?

1 răspuns:
| Kristian22 a răspuns:

Depinde de scoala in care esti, de obicei fiecare scoala are o uniforma personala, deci cred ca o sa trebuiasca sa cumperi o uniforma noua