| BigLike a întrebat:

am terminat scoala gererala 1-8 si m-am inscris la liceul Constantin Brancusi, Sfantu Gheorghe si eu as vrea sa ma transfer de la Brancusi la un liceu din covasna "Korosi csoma Sandor" motivul este ca eu vreau sa ma duc la "Constructi Instalatii si Lucrari Publice" mi-a spus un elev de la brancusi ca este acel profil acolo eu dupa ce m-am inscris am fost informat ca nu este deci profilul pe care il am eu acum este comertdar am fost la liceul din covasna si acolo este profilul de constructii eu acuma vreau sa stiu ca dupa ce incepe scoala dupa cat timp pot sa ma transfer la covasna FUNDAAA

1 răspuns:
| OanaStar10 a răspuns:

Iti trebuie niste acte pentru transfer! cam dupa 4 saptamani