| Mary_Deny_1991 a întrebat:

Hey TPU.Am un coleg de care mi-a placut, dar el nu ma placea la momentul respectiv, acum observ ca se baga in seama cu mine si afara dar si pe facebook, ma tachineaza, se uita la mine mai mereu, si afara de fiecare data vine la mine si vrea sa ma sperie sau sa rad, la fel ca pe facebook, imi da like la poze ceea ce e pentru prima oara. Oare sa ma placa? Nu vreau sa interpetez gresit dar se comporta frumos cu mine si e pentru prima oara, oricum poate doar mi se pare, si in caz de nu ma place sa nu o iau ca un esec.Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| TequilaLoL a răspuns:

Buna. big grin. E posibil sa te placa thinking Daca nu te-a placut atunci, ar fi posibil sa o faca acum, sau poate isi bate joc. Dar nu cred big grin. Daca se baga cu tine in seama, te sustine in ce spui, iti ia aparareawinking te place. laughing Orcum bafta love struck :*

1 răspuns:
| Loredana122 a răspuns:

Poi, eu cred ca te place smug, dar nu stiu sigur, a dat niste semne cum ca ti-ar da mai multa atentie ca inainte si de asta zic ca te place happy.